Pozvánka na RADOSTÍNSKÉ KOLOVÁNÍ 2011

Naše občanské sdružení si Vás dovoluje pozvat na II. ročník závodu pro zdatné i zcela sváteční cyklisty !!!

Trasa „Radostínského Kolování“ vede po klidných silničkách, polních a lesních cestách. Projeďte se s námi krásnou krajinou Žďárských vrchů !

Startujeme společně v sobotu 23. července 2011 v 10:00 h u radostínské kapličky sv. Rosalie

Trasa: Radostín – Kadov – Medlovský rybník – Fryšava – Cikháj – Radostín (cílová rovinka pro závodníky je připravena před hostincem „U Janečků“ na Kadově, nezávodící účastníci Kolování si zvolí rychlost a délku trasy dle svých vlastních schopností)

Značení trasy: přihlášení účastníci obdrží mapku (startovné 20 Kč), v terénu bude trasa vyznačena pomocí barevných fáborků (Radostín – Kadov: červené, Kadov – Radostín: modré)

Doporučujeme horská a trekingová kola, otcové zakladatelé „Procházkova memoriálu Račín 84“ mají povoleny běžky. Závod se koná na vlastní nebezpečí, jezděte s cyklistickou helmou, náhradní duší, mobilním telefonem, dodržujte pitný režim, ale pamatujte, že alkohol za řidítka rozhodně nepatří !!!

Zakončení: v 19:30 h na radostínském obecním „Place“ (za budovou obecního úřadu), kde proběhne slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen, poté bude od 20:00 h následovat taneční zábava s bohatou tombolou (k poslechu a tanci zahraje hudební skupina Duben)

Těšíme se na Vaši hojnou účast !!!


Mapku cyklistické trasy a další zajímavé informace o průběhu „Radostínského Kolování“ v předešlém roce naleznete v Archivu příspěvků (Srpen 2010).

Odpovědět