Pozvánka na Radostínské Kolování 2014 – Memoriál Milana Procházky

Náš zapsaný spolek si Vás dovoluje pozvat na jubilejní V. ročník závodu pro zdatné i zcela sváteční cyklisty !!!

Trasa „Radostínského Kolování“ vede po klidných silničkách, polních a lesních cestách. Projeďte se s námi krásnou krajinou Žďárských vrchů a pokochejte se zachovalými ukázkami tradiční rázovité horácké architektury !

Startujeme společně v sobotu 19. července 2014 v 10:00 h u radostínské kapličky sv. Rosalie.

Trasa: Radostín – Kadov – Medlovský rybník – Fryšava – Cikháj – Radostín (cílová rovinka pro závodníky je připravena před hostincem „U Janečků“ na Kadově, nezávodící účastníci Kolování si zvolí rychlost a délku trasy dle svých vlastních schopností, celková délka 43, 553 km).

Zápis cca 30 minut před startem u kapličky, způsob značení trasy: přihlášení účastníci obdrží závodní číslo, identifikační stužku na kolo a originální mapku se slosovatelným ústřižkem (startovné 20 Kč), v terénu bude trasa vyznačena pomocí barevných šipek na povrchu vozovky (odbočky a křížení polních a lesních cest).

Doporučujeme horská a trekingová kola, otcové zakladatelé „Procházkova memoriálu Račín 84″ mají povoleny běžky. Závod se koná na vlastní nebezpečí, jezděte s cyklistickou helmou, náhradní duší, mobilním telefonem, dodržujte pitný režim, ale pamatujte, že alkohol za řidítka rozhodně nepatří !!!

Zakončení: v 19:30 h na radostínském obecním „Place“ (za budovou obecního úřadu), kde proběhne slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen, poté bude od 20:00 h následovat taneční zábava s bohatou soutěží o ceny. K tanci a poslechu zahraje legendární kapela pana Dubna.

Těšíme se na Vaši hojnou účast !!!

Odpovědět